| Assembly Required | Yes |
|---|---|
| Usage | Warehouse,auto Parts,industry,cold Storage |
| Adjustable Shelves | Yes |
| Depth | Customized |
| Material | Steel |
| Usage | Warehouse,auto Parts,industry,cold Storage |
|---|---|
| Use | Industrial Warehouse Storage |
| Surface Treatment | Powder Coating |
| Number Of Levels | Customized |
| Feature | High Quality Pallet Storage Rack |
| Packing | Carton Packing |
|---|---|
| Surface Treatment | Powder Coating |
| Color | Orange /blue/ Grey/green/Customized |
| Feature | High Quality Pallet Storage Rack |
| Size | Customized |
| Lebar | Disesuaikan |
|---|---|
| Nama Produk | Lantai mezzanine |
| Warna | Biru dan oranye / disesuaikan |
| Gaya | Racking multi-level |
| Sedang mengemas | Permintaan pelanggan |
| Type | pallet racking |
|---|---|
| Material | Steel |
| Feature | Corrosion Protection |
| Weight Capacity | Customized according to your requirement |
| Dimension | Customized according to your requirement |
| Width | Customized |
|---|---|
| Usage | Warehouse,auto Parts,industry,cold Storage |
| Assembly Required | Yes |
| Surface Treatment | Powder Coating |
| Packing | Carton Packing |
| Type | pallet racking |
|---|---|
| Material | Steel |
| Feature | Corrosion Protection |
| Depth | 1.5-2.5mm |
| Weight Capacity | 1000-5000kgs |
| Jenis | rak tugas menengah |
|---|---|
| Bahan | Baja Q235B |
| Menggunakan | Penyimpanan |
| Kedalaman | Disesuaikan |
| Lebar | Disesuaikan |
| Type | pallet racking |
|---|---|
| Scale | Heavy Duty |
| Capacity | 500-5000kg/layer,customized |
| Size | W2700*D1200*3500 /Customized |
| Height | 3000-10000mm,customized |
| Kemasan rincian | Pengemasan Ekspor Standar |
|---|---|
| Waktu pengiriman | 5-15 hari kerja |
| Syarat-syarat pembayaran | T/T |
| Menyediakan kemampuan | 550 ton per bulan |
| Tempat asal | CINA |