| Width | Customized |
|---|---|
| Color | Black/Orange /blue/ Grey/green/Customized |
| Number Of Shelves | 5 |
| Adjustable Shelves | Yes |
| Versatile Use | Yes |
| Usage | Warehouse,auto Parts,industry,cold Storage |
|---|---|
| Size | Customized |
| Use | Industrial Warehouse Storage |
| Depth | Customized |
| Packing | Carton Packing |
| Scratch Resistant | Yes |
|---|---|
| Number Of Shelves | 5 |
| Weight Capacity | 100kg-500KG/per Layer |
| Dimensions | Customized |
| feature | Adjustable,assemble |
| Type | Selective Pallet Rack |
|---|---|
| Material | Steel |
| Use | Warehouse Rack |
| Weight Capacity | 1000kg-2000kg |
| Width | 800-1200mm |
| Assembly Required | Yes |
|---|---|
| Usage | Warehouse,auto Parts,industry,cold Storage |
| Color | Orange /blue/ Grey/green/Customized |
| Finish | Powder Coated |
| Depth | Customized |
| Color | Orange /blue/ Grey/green/Customized |
|---|---|
| Depth | Customized |
| Number Of Levels | Customized |
| Feature | High Quality Pallet Storage Rack |
| Height | Customized |
| Color | Orange /blue/ Grey/green/Customized |
|---|---|
| Depth | Customized |
| Number Of Levels | Customized |
| Packing | Carton Packing |
| Size | Customized |
| Finish | Powder Coated |
|---|---|
| Size | Customized |
| Width | Customized |
| Assembly Required | Yes |
| Packing | Carton Packing |
| Kiểu | Boltless / Rivet kệ |
|---|---|
| Vật liệu | Thép |
| Sử dụng | Giá kho |
| Công suất cân nặng | 350 ~ 600kg/lớp |
| Kích cỡ | Tùy chỉnh |
| Kiểu | Boltless / Rivet kệ |
|---|---|
| Vật liệu | Thép |
| Tính năng | Bảo vệ ăn mòn |
| Công suất cân nặng | 350 ~ 800kg/lớp |
| Chiều rộng | Tùy chỉnh |