| Color | Customize |
|---|---|
| Bearing | Customize |
| Packaging Details | Standard export packing |
| Delivery Time | 15-20 work days |
| Payment Terms | T/T |
| Nama Produk | Tugas berat racking lorong sempit |
|---|---|
| Kapasitas Berat | 1000-2000kg |
| Jenis | Rak gudang, rak palet VNA |
| Menyelesaikan | Pelapisan Kekuatan |
| Kata kunci | Rak palet lorong sempit |
| ze | Disesuaikan |
|---|---|
| Kapasitas Berat | 1000-2000kg |
| Bahan | Logam, baja gulung dingin, baja |
| Lingkungan aplikasi | Solusi gudang, rak penyimpanan barang |
| Jenis | Rak gudang, rak palet VNA |
| Weight Capacity | 500-5000kg |
|---|---|
| Material | Steel |
| Packing | As Customer's Requirements |
| Usage | Warehouse Storage System |
| Alternative Name | Push Back Storage Rack |
| Perawatan permukaan | Lapisan bubuk |
|---|---|
| Bahan | Baja |
| Warna | Biru, oranye, hijau, abu -abu/disesuaikan |
| Ukuran | Disesuaikan |
| Dapat disesuaikan | Ya |
| Feature | Corrosion Protection, Heavy Duty, Durable |
|---|---|
| ze | Customized |
| Color | Customized |
| Application Environment | Warehouse Solutions,Goods Storage Rack |
| Product name | Heavy Duty Narrow Aisle Racking |
| Size | Customized |
|---|---|
| Usage | Warehouse Storage |
| Adjustable | Yes |
| Feature | Corrosion Protection, Heavy Duty, Durable |
| Product name | Radio Shuttle Pallet Racking System |
| Adjustable Shelves | Yes |
|---|---|
| Packing | Carton Packing |
| Color | Orange /blue/ Grey/green/Customized |
| Number Of Levels | Customized |
| Depth | Customized |
| Depth | Customized |
|---|---|
| Color | Orange /blue/ Grey/green/Customized |
| Use | Industrial Warehouse Storage |
| Surface Treatment | Powder Coating |
| Packing | Carton Packing |
| Jenis | rak palet |
|---|---|
| Bahan | Baja |
| Kapasitas berat | Disesuaikan |
| Penggunaan | Gudang, supermarket, logistik, e-commerce, dll. |
| Warna | Biru, abu -abu atau oranye, disesuaikan |